Δευτέρα | |||||||||
Ώρα / Αίθουσα | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | Ε | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Σταματόπουλος Π. |
Αριθμητική Γραμμική Άλγεβρα Ε' Εξάμηνο (Β1) Τζαφέρης Φ. |
Ηλεκτρομαγνητικά Κύματα - Κεραίες Ζ' Εξάμηνο (Β3) Βαρουτάς Δ. |
||||||
10:00-11:00 | Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Σταματόπουλος Π. |
Θεωρία Πληροφορίας και Στοιχεία Κωδίκων Ε' Εξάμηνο (Β3) Καλουπτσίδης Ν. |
Αριθμητική Γραμμική Άλγεβρα Ε' Εξάμηνο (Β1) Τζαφέρης Φ. |
Ηλεκτρομαγνητικά Κύματα - Κεραίες Ζ' Εξάμηνο (Β3) Βαρουτάς Δ. |
|||||
11:00-12:00 | Διακριτά Μαθηματικά Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Κιαγιάς Α. |
Θεωρία Αριθμών Ε' Εξάμηνο (Ε) Τσαγκάρης Π. |
Τεχνητή Νοημοσύνη (Φ) Ε' Εξάμηνο (Β2) Κουμπαράκης Μ. |
Θεωρία Πληροφορίας και Στοιχεία Κωδίκων Ε' Εξάμηνο (Β3) Καλουπτσίδης Ν. |
Ασύρματες Ζεύξεις Ζ' Εξάμηνο (Ε) Στεφάνου Γ. |
||||
12:00-13:00 | Διακριτά Μαθηματικά Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Κιαγιάς Α. |
Θεωρία Αριθμών Ε' Εξάμηνο (Ε) Τσαγκάρης Π. |
Αρχιτεκτονική Υπολογιστών II Ε' Εξάμηνο (Β2) - ΜΗ - ΗΑ Γκιζόπουλος Δ. |
Ανάπτυξη Λογισμικού (Πληροφορικής) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Ιωαννίδης Ι |
Ασύρματες Ζεύξεις Ζ' Εξάμηνο (Ε) Στεφάνου Γ. |
||||
13:00-14:00 | Διακριτά Μαθηματικά Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Κιαγιάς Α. |
Αρχιτεκτονική Υπολογιστών II Ε' Εξάμηνο (Β2) - ΜΗ - ΗΑ Γκιζόπουλος Δ. |
Ανάπτυξη Λογισμικού (Πληροφορικής) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Ιωαννίδης Ι |
Συστήματα Ψηφιακής Επεξεργασίας Σημάτων σε Πραγματικό Χρόνο Ζ' Εξάμηνο (Ε) Κουρουπέτρογλου Γ. |
|||||
14:00-15:00 | Λειτουργικά Συστήματα (Τμήμα περιττών Α.Μ.) Ε' Εξάμηνο (Κ) Χατζηευθυμιάδης Ε. |
Τεχνικές Εξόρυξης Δεδομένων Ζ' Εξάμηνο (Ε) Γουνόπουλος Δ. |
Συστήματα Ψηφιακής Επεξεργασίας Σημάτων σε Πραγματικό Χρόνο Ζ' Εξάμηνο (Ε) Κουρουπέτρογλου Γ. |
||||||
15:00-16:00 | Λειτουργικά Συστήματα (Τμήμα περιττών Α.Μ.) Ε' Εξάμηνο (Κ) Χατζηευθυμιάδης Ε. |
Τεχνικές Εξόρυξης Δεδομένων Ζ' Εξάμηνο (Ε) Γουνόπουλος Δ. |
Συστήματα Ψηφιακής Επεξεργασίας Σημάτων σε Πραγματικό Χρόνο Ζ' Εξάμηνο (Ε) Κουρουπέτρογλου Γ. |
||||||
16:00-17:00 | Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων Ε' Εξάμηνο (Β2) - ΗΑ Ιωαννίδης Ι |
Διοίκηση Έργων Ζ' Εξάμηνο (ΓΠ) Τολίδης Ι. Θεοδωρίδης Σ. |
|||||||
17:00-18:00 | Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων Ε' Εξάμηνο (Β2) - ΗΑ Ιωαννίδης Ι |
Διοίκηση Έργων Ζ' Εξάμηνο (ΓΠ) Τολίδης Ι. Θεοδωρίδης Σ. |
|||||||
18:00-19:00 | Λειτουργικά Συστήματα (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) Ε' Εξάμηνο (Κ) Δελής Α. |
||||||||
19:00-20:00 | Λειτουργικά Συστήματα (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) Ε' Εξάμηνο (Κ) Δελής Α. |
||||||||
20:00-21:00 |
Τρίτη | |||||||||
Ώρα / Αίθουσα | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | Ε | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Σήματα και Συστήματα Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Καραμπογιάς Σ. |
Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων Ε' Εξάμηνο (Β2) - ΗΑ Ιωαννίδης Ι |
Ψηφιακή Επεξεργασία Σήματος Ε' Εξάμηνο (Β3) Θεοδωρίδης Σ. |
Θεωρία Υπολογισμού (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Ροντογιάννης Π. |
|||||
10:00-11:00 | Σήματα και Συστήματα Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Καραμπογιάς Σ. |
Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων Ε' Εξάμηνο (Β2) - ΗΑ Ιωαννίδης Ι |
Ψηφιακή Επεξεργασία Σήματος Ε' Εξάμηνο (Β3) Θεοδωρίδης Σ. |
Θεωρία Υπολογισμού (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Ροντογιάννης Π. |
|||||
11:00-12:00 | Δίκτυα Επικοινωνιών I Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Μεράκος Λ. |
Ανάπτυξη Λογισμικού (Τηλεπικοινωνιών) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Αλωνιστιώτη Α. |
Οπτικές Επικοινωνίες και Οπτικά Δίκτυα Ζ' Εξάμηνο (Β3) Συβρίδης Δ. |
Πληροφοριακά Συστήματα Ζ' Εξάμηνο (Ε) Μαρτάκος Δ. |
Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού Ε' Εξάμηνο (Β1) Ροντογιάννης Π. |
||||
12:00-13:00 | Δίκτυα Επικοινωνιών I Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Μεράκος Λ. |
Ανάπτυξη Λογισμικού (Τηλεπικοινωνιών) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Αλωνιστιώτη Α. |
Οπτικές Επικοινωνίες και Οπτικά Δίκτυα Ζ' Εξάμηνο (Β3) Συβρίδης Δ. |
Πληροφοριακά Συστήματα Ζ' Εξάμηνο (Ε) Μαρτάκος Δ. |
Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού Ε' Εξάμηνο (Β1) Ροντογιάννης Π. |
||||
13:00-14:00 | Ανάλυση II Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Παπατριανταφύλλου Μ. |
Ανάπτυξη Λογισμικού (Τηλεπικοινωνιών) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Αλωνιστιώτη Α. |
Μαθηματικά Πληροφορικής Ε' Εξάμηνο (Κ) Κολλιόπουλος Σ. |
Τηλεπικοινωνιακά Δίκτυα Ζ' Εξάμηνο (Ε) Βαρουτάς Δ. |
Πληροφοριακά Συστήματα Ζ' Εξάμηνο (Ε) Μαρτάκος Δ. |
||||
14:00-15:00 | Ανάλυση II Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Παπατριανταφύλλου Μ. |
Μαθηματικά Πληροφορικής Ε' Εξάμηνο (Κ) Κολλιόπουλος Σ. |
Τηλεπικοινωνιακά Δίκτυα Ζ' Εξάμηνο (Ε) Βαρουτάς Δ. |
||||||
15:00-16:00 | Εισαγωγή στα Συστήματα Επικοινωνιών Ε' Εξάμηνο (Κ) Σαγκριώτης Ε. |
Τηλεπικοινωνιακά Δίκτυα Ζ' Εξάμηνο (Ε) Βαρουτάς Δ. |
|||||||
16:00-17:00 | Εισαγωγή στα Συστήματα Επικοινωνιών Ε' Εξάμηνο (Κ) Σαγκριώτης Ε. |
Θεωρία Υπολογισμού (Τμήμα περιττών Α.Μ.) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Κολλιόπουλος Σ. |
|||||||
17:00-18:00 | Θεωρία Υπολογισμού (Τμήμα περιττών Α.Μ.) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Κολλιόπουλος Σ. |
||||||||
18:00-19:00 | Ανάπτυξη Λογισμικού (Τηλεπικοινωνιών) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Αλωνιστιώτη Α. |
||||||||
19:00-20:00 | Ανάπτυξη Λογισμικού (Τηλεπικοινωνιών) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Αλωνιστιώτη Α. |
||||||||
20:00-21:00 | Ανάπτυξη Λογισμικού (Τηλεπικοινωνιών) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Αλωνιστιώτη Α. |
Τετάρτη | |||||||||
Ώρα / Αίθουσα | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | Ε | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Λογική Σχεδίαση Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Πασχάλης Α. |
Μαθηματικά Τηλεπικοινωνιών Ε' Εξάμηνο (Κ) Στρατής Ι. |
|||||||
10:00-11:00 | Λογική Σχεδίαση Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Πασχάλης Α. |
Μαθηματικά Τηλεπικοινωνιών Ε' Εξάμηνο (Κ) Στρατής Ι. |
|||||||
11:00-12:00 | Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Σταματόπουλος Π. |
Εργαστήριο Κυκλωμάτων και Συστημάτων Γ' Εξάμηνο (ΑΠΕ) Αραπογιάννη Α. |
Μαθηματικά Πληροφορικής Ε' Εξάμηνο (Κ) Κολλιόπουλος Σ. |
Αλγοριθμική Επιχειρησιακή Έρευνα Ζ' Εξάμηνο (Β1) Ζησιμόπουλος Β. |
Οπτικές Επικοινωνίες και Οπτικά Δίκτυα Ζ' Εξάμηνο (Β3) Συβρίδης Δ. |
||||
12:00-13:00 | Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Σταματόπουλος Π. |
Εργαστήριο Κυκλωμάτων και Συστημάτων Γ' Εξάμηνο (ΑΠΕ) Αραπογιάννη Α. |
Μαθηματικά Πληροφορικής Ε' Εξάμηνο (Κ) Κολλιόπουλος Σ. |
Αλγοριθμική Επιχειρησιακή Έρευνα Ζ' Εξάμηνο (Β1) Ζησιμόπουλος Β. |
Οπτικές Επικοινωνίες και Οπτικά Δίκτυα Ζ' Εξάμηνο (Β3) Συβρίδης Δ. |
||||
13:00-14:00 | Γραμμική Άλγεβρα Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Ράπτης Ε. |
Ανάλυση II Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Παπατριανταφύλλου Μ. |
Λειτουργικά Συστήματα (Τμήμα περιττών Α.Μ.) Ε' Εξάμηνο (Κ) Χατζηευθυμιάδης Ε. |
Τεχνικές Παρουσίασης και Συγγραφής Επιστημονικών Εκθέσεων Ζ' Εξάμηνο (ΓΠ) Κουμπαράκης Μ. |
|||||
14:00-15:00 | Γραμμική Άλγεβρα Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Ράπτης Ε. |
Ανάλυση II Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Παπατριανταφύλλου Μ. |
Λειτουργικά Συστήματα (Τμήμα περιττών Α.Μ.) Ε' Εξάμηνο (Κ) Χατζηευθυμιάδης Ε. |
Τεχνικές Παρουσίασης και Συγγραφής Επιστημονικών Εκθέσεων Ζ' Εξάμηνο (ΓΠ) Κουμπαράκης Μ. |
|||||
15:00-16:00 | Πιθανότητες και Στατιστική Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Μηλολιδάκης Κ. |
Ψηφιακή Επεξεργασία Σήματος Ε' Εξάμηνο (Β3) Θεοδωρίδης Σ. |
Διδακτική της Πληροφορικής Ζ' Εξάμηνο (Ε) Πασχάλης Α. |
Αριθμητική Γραμμική Άλγεβρα Ε' Εξάμηνο (Β1) Τζαφέρης Φ. |
Τεχνητή Νοημοσύνη Ε' Εξάμηνο (Β2) Κουμπαράκης Μ. |
||||
16:00-17:00 | Πιθανότητες και Στατιστική Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Μηλολιδάκης Κ. |
Ψηφιακή Επεξεργασία Σήματος Ε' Εξάμηνο (Β3) Θεοδωρίδης Σ. |
Διδακτική της Πληροφορικής Ζ' Εξάμηνο (Ε) Πασχάλης Α. |
Αριθμητική Γραμμική Άλγεβρα Ε' Εξάμηνο (Β1) Τζαφέρης Φ. |
Τεχνητή Νοημοσύνη Ε' Εξάμηνο (Β2) Κουμπαράκης Μ. |
||||
17:00-18:00 | Δίκτυα Επικοινωνιών I Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Μεράκος Λ. |
Διδακτική της Πληροφορικής Ζ' Εξάμηνο (Ε) Πασχάλης Α. |
Τεχνητή Νοημοσύνη Ε' Εξάμηνο (Β2) Κουμπαράκης Μ. |
||||||
18:00-19:00 | Δίκτυα Επικοινωνιών I Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Μεράκος Λ. |
Λειτουργικά Συστήματα (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) Ε' Εξάμηνο (Κ) Δελής Α. |
Ανάπτυξη Λογισμικού (Πληροφορικής) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Ιωαννίδης Ι |
||||||
19:00-20:00 | Λειτουργικά Συστήματα (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) Ε' Εξάμηνο (Κ) Δελής Α. |
Ανάπτυξη Λογισμικού (Πληροφορικής) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Ιωαννίδης Ι |
|||||||
20:00-21:00 |
Πέμπτη | |||||||||
Ώρα / Αίθουσα | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | Ε | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Λογική Σχεδίαση Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Πασχάλης Α. |
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Τμήμα Α) Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Καράλη Ι. |
Θεωρία Υπολογισμού (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Ροντογιάννης Π. |
||||||
10:00-11:00 | Λογική Σχεδίαση Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Πασχάλης Α. |
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Τμήμα Α) Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Καράλη Ι. |
Θεωρία Υπολογισμού (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Ροντογιάννης Π. |
||||||
11:00-12:00 | Γραμμική Άλγεβρα Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Ράπτης Ε. |
Θεωρία Υπολογισμού (Τμήμα περιττών Α.Μ.) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Κολλιόπουλος Σ. |
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Τμήμα Β) Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Καράλη Ι. |
Θεωρία Πληροφορίας και Στοιχεία Κωδίκων Ε' Εξάμηνο (Β3) Καλουπτσίδης Ν. |
Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού Ε' Εξάμηνο (Β1) Ροντογιάννης Π. |
||||
12:00-13:00 | Γραμμική Άλγεβρα Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Ράπτης Ε. |
Θεωρία Υπολογισμού (Τμήμα περιττών Α.Μ.) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Κολλιόπουλος Σ. |
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Τμήμα Β) Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Καράλη Ι. |
Θεωρία Πληροφορίας και Στοιχεία Κωδίκων Ε' Εξάμηνο (Β3) Καλουπτσίδης Ν. |
Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού Ε' Εξάμηνο (Β1) Ροντογιάννης Π. |
||||
13:00-14:00 | Γραμμική Άλγεβρα Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Ράπτης Ε. |
Ανάλυση II Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Παπατριανταφύλλου Μ. |
Αρχιτεκτονική Υπολογιστών II Ε' Εξάμηνο (Β2) - ΜΗ - ΗΑ Γκιζόπουλος Δ. |
Ενσωματωμένα Συστήματα Ζ' Εξάμηνο (Ε) Πασχάλης Α. |
Ανάπτυξη Λογισμικού (Πληροφορικής) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Ιωαννίδης Ι |
||||
14:00-15:00 | Εισαγωγή στην Πληροφορική και στις Τηλεπικοινωνίες Α' Εξάμηνο (ΓΠ) Τσαλγατίδου Α. |
Ανάλυση II Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Παπατριανταφύλλου Μ. |
Αρχιτεκτονική Υπολογιστών II Ε' Εξάμηνο (Β2) - ΜΗ - ΗΑ Γκιζόπουλος Δ. |
Ενσωματωμένα Συστήματα Ζ' Εξάμηνο (Ε) Πασχάλης Α. |
Ανάπτυξη Λογισμικού (Πληροφορικής) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Ιωαννίδης Ι |
||||
15:00-16:00 | Εισαγωγή στην Πληροφορική και στις Τηλεπικοινωνίες Α' Εξάμηνο (ΓΠ) Τσαλγατίδου Α. |
Εισαγωγή στα Συστήματα Επικοινωνιών Ε' Εξάμηνο (Κ) Σαγκριώτης Ε. |
Ενσωματωμένα Συστήματα Ζ' Εξάμηνο (Ε) Πασχάλης Α. |
||||||
16:00-17:00 | Εισαγωγή στα Συστήματα Επικοινωνιών Ε' Εξάμηνο (Κ) Σαγκριώτης Ε. |
||||||||
17:00-18:00 | Κρυπτογραφία Ζ' Εξάμηνο (Ε) - ΠΜΣ - ΜΠΛΑ Κιαγιάς Α. |
||||||||
18:00-19:00 | Κρυπτογραφία Ζ' Εξάμηνο (Ε) - ΠΜΣ - ΜΠΛΑ Κιαγιάς Α. |
||||||||
19:00-20:00 | |||||||||
20:00-21:00 |
Παρασκευή | |||||||||
Ώρα / Αίθουσα | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | Ε | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Σήματα και Συστήματα Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Καραμπογιάς Σ. |
Μαθηματικά Τηλεπικοινωνιών Ε' Εξάμηνο (Κ) Στρατής Ι. |
Αλγοριθμική Επιχειρησιακή Έρευνα Ζ' Εξάμηνο (Β1) Ζησιμόπουλος Β. |
Ηλεκτρομαγνητικά Κύματα - Κεραίες Ζ' Εξάμηνο (Β3) Βαρουτάς Δ. |
|||||
10:00-11:00 | Σήματα και Συστήματα Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Καραμπογιάς Σ. |
Μαθηματικά Τηλεπικοινωνιών Ε' Εξάμηνο (Κ) Στρατής Ι. |
Αλγοριθμική Επιχειρησιακή Έρευνα Ζ' Εξάμηνο (Β1) Ζησιμόπουλος Β. |
Ηλεκτρομαγνητικά Κύματα - Κεραίες Ζ' Εξάμηνο (Β3) Βαρουτάς Δ. |
|||||
11:00-12:00 | Διακριτά Μαθηματικά Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Κιαγιάς Α. |
Τεχνικές Εξόρυξης Δεδομένων Ζ' Εξάμηνο (Ε) Γουνόπουλος Δ. |
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Τμήμα Β) Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Καράλη Ι. |
Ασύρματες Ζεύξεις Ζ' Εξάμηνο (Ε) Στεφάνου Γ. |
Σχεδίαση Ψηφιακών Συστημάτων Ε' Εξάμηνο (Β2) - ΗΑ Πασχάλης Α. |
||||
12:00-13:00 | Διακριτά Μαθηματικά Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Κιαγιάς Α. |
Τεχνικές Εξόρυξης Δεδομένων Ζ' Εξάμηνο (Ε) Γουνόπουλος Δ. |
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Τμήμα Β) Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Καράλη Ι. |
Ασύρματες Ζεύξεις Ζ' Εξάμηνο (Ε) Στεφάνου Γ. |
Σχεδίαση Ψηφιακών Συστημάτων Ε' Εξάμηνο (Β2) - ΗΑ Πασχάλης Α. |
||||
13:00-14:00 | Διακριτά Μαθηματικά Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Κιαγιάς Α. |
Θεωρία Αριθμών Ε' Εξάμηνο (Ε) Τσαγκάρης Π. |
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Τμήμα Α) Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Καράλη Ι. |
Διακριτά Μαθηματικά (Φ) Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Κιαγιάς Α. |
Διακριτά Μαθηματικά (Φ) Α' Εξάμηνο (ΥΜ) Κιαγιάς Α. |
Σχεδίαση Ψηφιακών Συστημάτων Ε' Εξάμηνο (Β2) - ΗΑ Πασχάλης Α. |
|||
14:00-15:00 | Θεωρία Αριθμών Ε' Εξάμηνο (Ε) Τσαγκάρης Π. |
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Τμήμα Α) Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Καράλη Ι. |
|||||||
15:00-16:00 | Πιθανότητες και Στατιστική Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Μηλολιδάκης Κ. |
Ανάπτυξη Λογισμικού (Πληροφορικής) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Ιωαννίδης Ι |
Δομή και Θεσμοί της Ευρωπαϊκής Ένωσης Ε' Εξάμηνο (ΓΠ) Τολίδης Ι. Θεοδωρίδης Σ. |
||||||
16:00-17:00 | Πιθανότητες και Στατιστική Γ' Εξάμηνο (ΥΜ) Μηλολιδάκης Κ. |
Ανάπτυξη Λογισμικού (Πληροφορικής) Ζ' Εξάμηνο (Κ) Ιωαννίδης Ι |
Δομή και Θεσμοί της Ευρωπαϊκής Ένωσης Ε' Εξάμηνο (ΓΠ) Τολίδης Ι. Θεοδωρίδης Σ. |
||||||
17:00-18:00 | Κρυπτογραφία Ζ' Εξάμηνο (Ε) - ΠΜΣ - ΜΠΛΑ Κιαγιάς Α. |
Ανάπτυξη Λογισμικού Πληροφορικής Ζ' Εξάμηνο (Κ) Ιωαννίδης Ι. |
|||||||
18:00-19:00 | Κρυπτογραφία Ζ' Εξάμηνο (Ε) - ΠΜΣ - ΜΠΛΑ Κιαγιάς Α. |
Ανάπτυξη Λογισμικού Πληροφορικής Ζ' Εξάμηνο (Κ) Ιωαννίδης Ι. |
|||||||
19:00-20:00 | Κρυπτογραφία Ζ' Εξάμηνο (Ε) - ΠΜΣ - ΜΠΛΑ Κιαγιάς Α. |
||||||||
20:00-21:00 |