Δευτέρα | ||||||||
Ώρα / Αίθουσα | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική (Φ) 2ο - ΥΜ Πίνο Α. |
Ανάλυση Εικόνας και Τεχνητή Όραση ΠΜΣ 6 - ΤΠΙΒ - ΡΗ - ΗΑ - ΠΠΣ 8ο ΠΜ Β Β6 Ασβεστάς Π. |
Θεωρία Υπολογισμού 6ο - ΕΥΜ Α Ροντογιάννης Π. |
Ασύρματες Ζεύξεις 8ο - ΠΜ Β Ε5 Πασσάς Ν. |
||||
10:00-11:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική (Φ) 2ο - ΥΜ Πίνο Α. |
Ανάλυση Εικόνας και Τεχνητή Όραση ΠΜΣ 6 - ΤΠΙΒ - ΡΗ - ΗΑ - ΠΠΣ 8ο ΠΜ Β Β6 Ασβεστάς Π. |
Θεωρία Υπολογισμού 6ο - ΕΥΜ Α Ροντογιάννης Π. |
Ασύρματες Ζεύξεις 8ο - ΠΜ Β Ε5 Πασσάς Ν. |
||||
11:00-12:00 | Ανάλυση I 2ο - ΥΜ Δοδός Π. |
Ανάλυση Εικόνας και Τεχνητή Όραση ΠΜΣ 6 - ΤΠΙΒ - ΡΗ - ΗΑ - ΠΠΣ 8ο ΠΜ Β Β6 Καλατζής Ι. |
Διδακτική της Πληροφορικής 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε123456 Γόγουλου Α. |
|||||
12:00-13:00 | Ανάλυση I 2ο - ΥΜ Δοδός Π. |
Ανάλυση Εικόνας και Τεχνητή Όραση ΠΜΣ 6 - ΤΠΙΒ - ΡΗ - ΗΑ - ΠΠΣ 8ο ΠΜ Β Β6 Καλατζής Ι. |
Μαθηματικά Πληροφορικής (Φ) 6ο - ΕΥΜ Α Φουρτουνέλη Ό. |
Διδακτική της Πληροφορικής 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε123456 Γόγουλου Α. |
||||
13:00-14:00 | Αρχιτεκτονική Υπολογιστών I 2ο - ΥΜ Γκιζόπουλος Δ. |
Προγραμματισμός Συστήματος (Τμήμα περιττών Α.Μ.) 6ο - ΥΜ Ντούλας Α. |
Προγραμματισμός Συστήματος (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) 6ο - ΥΜ Ρουσσοπούλου Μ. |
Σημασιολογία Γλωσσών Προγραμματισμού ΠΜΣ 1 - ΑΛΜΑ - ΠΠΣ 8ο ΠΜ Α Ε1 Ροντογιάννης Π. |
Επεξεργασία Ομιλίας και Φυσικής Γλώσσας 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε2 Β6 Κουρουπέτρογλου Γ. |
|||
14:00-15:00 | Αρχιτεκτονική Υπολογιστών I 2ο - ΥΜ Γκιζόπουλος Δ. |
Προγραμματισμός Συστήματος (Τμήμα περιττών Α.Μ.) 6ο - ΥΜ Ντούλας Α. |
Προγραμματισμός Συστήματος (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) 6ο - ΥΜ Ρουσσοπούλου Μ. |
Σημασιολογία Γλωσσών Προγραμματισμού ΠΜΣ 1 - ΑΛΜΑ - ΠΠΣ 8ο ΠΜ Α Ε1 Ροντογιάννης Π. |
Επεξεργασία Ομιλίας και Φυσικής Γλώσσας 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε2 Β6 Κουρουπέτρογλου Γ. |
|||
15:00-16:00 | Δομές Δεδομένων και Τεχνικές Προγραμματισμού (Τμήμα περιττών Α.Μ.) 2ο - ΥΜ Κουμπαράκης Μ. |
Ασύρματα Δίκτυα Αισθητήρων 6ο - ΠΜ Β Β45 Χατζηευθυμιάδης Ε. |
Αναγνώριση Προτύπων - Μηχανική Μάθηση 6ο - ΠΜ ΑΒ Β26 Θεοδωρίδης Σ. |
Ειδικά Θέματα ΕΕΣ - Κυματοδηγοί, Γραμμές Μεταφοράς και Οπτικές Ίνες 8ο - ΠΜ Β Ε456 Σφηκόπουλος Θ. |
Ανάλυση/Σχεδίαση Συστημάτων Λογισμικού 6ο - ΠΜ Α Β3 Τσαλγατίδου Α. |
|||
16:00-17:00 | Δομές Δεδομένων και Τεχνικές Προγραμματισμού (Τμήμα περιττών Α.Μ.) 2ο - ΥΜ Κουμπαράκης Μ. |
Ασύρματα Δίκτυα Αισθητήρων 6ο - ΠΜ Β Β45 Χατζηευθυμιάδης Ε. |
Αναγνώριση Προτύπων - Μηχανική Μάθηση 6ο - ΠΜ ΑΒ Β26 Θεοδωρίδης Σ. |
Ειδικά Θέματα ΕΕΣ - Κυματοδηγοί, Γραμμές Μεταφοράς και Οπτικές Ίνες 8ο - ΠΜ Β Ε456 Σφηκόπουλος Θ. |
Ανάλυση/Σχεδίαση Συστημάτων Λογισμικού 6ο - ΠΜ Α Β3 Τσαλγατίδου Α. |
|||
17:00-18:00 | Ειδικά Θέματα ΕΕΣ - Κυματοδηγοί, Γραμμές Μεταφοράς και Οπτικές Ίνες 8ο - ΠΜ Β Ε456 Σφηκόπουλος Θ. |
|||||||
18:00-19:00 | ||||||||
19:00-20:00 | ||||||||
20:00-21:00 |
Τρίτη | ||||||||
Ώρα / Αίθουσα | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) 4ο - ΥΜ Γουνόπουλος Δ. |
Επεξεργασία Στοχαστικών Σημάτων 6ο - ΠΜ Β Β56 Καραμπογιάς Σ. |
Διδακτική της Πληροφορικής 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε123456 Γόγουλου Α. |
Μαθηματικά Πληροφορικής 6ο - ΕΥΜ Α Κολλιόπουλος Σ. |
||||
10:00-11:00 | Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) 4ο - ΥΜ Γουνόπουλος Δ. |
Επεξεργασία Στοχαστικών Σημάτων 6ο - ΠΜ Β Β56 Καραμπογιάς Σ. |
Ειδικά Θέματα ΕΕΣ - Επεξεργασία και Ανάλυση Εγγράφων 8ο - ΠΜ Β Ε456 - ΠΜΣ Θεοδωρίδης Σ. Γάτος Β. |
Διδακτική της Πληροφορικής 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε123456 Γόγουλου Α. |
Μαθηματικά Πληροφορικής 6ο - ΕΥΜ Α Κολλιόπουλος Σ. |
|||
11:00-12:00 | Ανάλυση I 2ο - ΥΜ Δοδός Π. |
Προγραμματισμός Συστήματος (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) 6ο - ΥΜ Ρουσσοπούλου Μ. |
Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων (Τμήμα περιττών Α.Μ.) 4ο - ΥΜ Ρούσσου Μ. |
Ειδικά Θέματα ΕΕΣ - Επεξεργασία και Ανάλυση Εγγράφων 8ο - ΠΜ Β Ε456 - ΠΜΣ Θεοδωρίδης Σ. Γάτος Β. |
Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα (Τμήμα φροντιστηρίου ΑΜmod4=0) 4ο - ΥΜ Φουρτουνέλη Ό. |
Προγραμματισμός Συστήματος (Τμήμα περιττών Α.Μ.) 6ο - ΥΜ Ντούλας Α. |
||
12:00-13:00 | Ανάλυση I 2ο - ΥΜ Δοδός Π. |
Προγραμματισμός Συστήματος (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) 6ο - ΥΜ Ρουσσοπούλου Μ. |
Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων (Τμήμα περιττών Α.Μ.) 4ο - ΥΜ Ρούσσου Μ. |
Ειδικά Θέματα ΕΕΣ - Επεξεργασία και Ανάλυση Εγγράφων 8ο - ΠΜ Β Ε456 - ΠΜΣ Θεοδωρίδης Σ. Γάτος Β. |
Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα (Τμήμα φροντιστηρίου ΑΜmod4=0) 4ο - ΥΜ Φουρτουνέλη Ό. |
Προγραμματισμός Συστήματος (Τμήμα περιττών Α.Μ.) 6ο - ΥΜ Ντούλας Α. |
||
13:00-14:00 | Αρχιτεκτονική Υπολογιστών I 2ο - ΥΜ Γκιζόπουλος Δ. |
Λογικός Προγραμματισμός 6ο - ΠΜ Α Β2 Ε3 Σταματόπουλος Π. Καράλη Ι. |
Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα (Τμήμα περιττών Α.Μ.) 4ο - ΥΜ Μισυρλής Ν. |
Υπολογιστική Γεωμετρία 8ο - ΠΜ Α Β1 Ε2 - ΠΜΣ 1 - ΑΛΜΑ Εμίρης Ι. |
Επεξεργασία Ομιλίας και Φυσικής Γλώσσας 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε2 Β6 Κουρουπέτρογλου Γ. |
Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα (Τμήμα φροντιστηρίου ΑΜmod4=2) 4ο - ΥΜ Φουρτουνέλη Ό. |
Ηλεκτρονική 6ο - ΕΥΜ Β Συβρίδης Δ. |
|
14:00-15:00 | Αρχιτεκτονική Υπολογιστών I 2ο - ΥΜ Γκιζόπουλος Δ. |
Λογικός Προγραμματισμός 6ο - ΠΜ Α Β2 Ε3 Σταματόπουλος Π. Καράλη Ι. |
Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα (Τμήμα περιττών Α.Μ.) 4ο - ΥΜ Μισυρλής Ν. |
Υπολογιστική Γεωμετρία 8ο - ΠΜ Α Β1 Ε2 - ΠΜΣ 1 - ΑΛΜΑ Χαμόδρακας Ι. |
Επεξεργασία Ομιλίας και Φυσικής Γλώσσας 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε2 Β6 Κουρουπέτρογλου Γ. |
Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα (Τμήμα φροντιστηρίου ΑΜmod4=2) 4ο - ΥΜ Φουρτουνέλη Ό. |
Ηλεκτρονική 6ο - ΕΥΜ Β Συβρίδης Δ. |
|
15:00-16:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική 2ο - ΥΜ Συβρίδης Δ. Βαρουτάς Δ. |
Διαχείριση Δικτύων 6ο - ΕΥΜ Β - ΡΗ Αλωνιστιώτη Α. |
Ιστορία της Πληροφορικής και των Τηλεπικοινωνιών 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε123456 Τύμπας Α. |
Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα (Τμήμα φροντιστηρίου ΑΜmod4=1) 4ο - ΥΜ Λουκά Μ. |
||||
16:00-17:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική 2ο - ΥΜ Συβρίδης Δ. Βαρουτάς Δ. |
Διαχείριση Δικτύων 6ο - ΕΥΜ Β - ΡΗ Αλωνιστιώτη Α. |
Ιστορία της Πληροφορικής και των Τηλεπικοινωνιών 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε123456 Τύμπας Α. |
Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα (Τμήμα φροντιστηρίου ΑΜmod4=1) 4ο - ΥΜ Λουκά Μ. |
||||
17:00-18:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική 2ο - ΥΜ Συβρίδης Δ. Βαρουτάς Δ. |
Ιστορία της Πληροφορικής και των Τηλεπικοινωνιών 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε123456 Τύμπας Α. |
Μικροοικονομική Ανάλυση 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε123456 Αθανασίου Ε. |
|||||
18:00-19:00 | Μικροοικονομική Ανάλυση 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε123456 Αθανασίου Ε. |
|||||||
19:00-20:00 | Μικροοικονομική Ανάλυση 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε123456 Αθανασίου Ε. |
|||||||
20:00-21:00 |
Τετάρτη | ||||||||
Ώρα / Αίθουσα | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική (Φ) 2ο - ΥΜ Πίνο Α. |
Τεχνικές Εξόρυξης Δεδομένων 6ο - ΠΜ ΑΒ Β2 Ε36 Γουνόπουλος Δ. |
Δίκτυα Επικοινωνιών I 4ο - ΥΜ Αλωνιστιώτη Α. Βάιος Α. |
Ασύρματες Ζεύξεις 8ο - ΠΜ Β Ε5 Πασσάς Ν. |
||||
10:00-11:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική (Φ) 2ο - ΥΜ Πίνο Α. |
Τεχνικές Εξόρυξης Δεδομένων 6ο - ΠΜ ΑΒ Β2 Ε36 Γουνόπουλος Δ. |
Δίκτυα Επικοινωνιών I 4ο - ΥΜ Αλωνιστιώτη Α. Βάιος Α. |
Ασύρματες Ζεύξεις 8ο - ΠΜ Β Ε5 Πασσάς Ν. |
||||
11:00-12:00 | Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) 4ο - ΥΜ Ζησιμόπουλος Β. |
Λογικός Προγραμματισμός 6ο - ΠΜ Α Β2 Ε3 Σταματόπουλος Π. Καράλη Ι. |
Δομές Δεδομένων και Τεχνικές Προγραμματισμού (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) 2ο - ΥΜ Κοτρώνης Ι. |
Παράλληλοι Αλγόριθμοι 8ο - ΠΜ Α Ε1 - ΠΜΣ 1 Λουκά Μ. |
Θεωρία Πληροφορίας και Κωδίκων 6ο - ΕΥΜ Β Καλουπτσίδης Ν. |
|||
12:00-13:00 | Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) 4ο - ΥΜ Ζησιμόπουλος Β. |
Λογικός Προγραμματισμός 6ο - ΠΜ Α Β2 Ε3 Σταματόπουλος Π. Καράλη Ι. |
Δομές Δεδομένων και Τεχνικές Προγραμματισμού (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) 2ο - ΥΜ Κοτρώνης Ι. |
Παράλληλοι Αλγόριθμοι 8ο - ΠΜ Α Ε1 - ΠΜΣ 1 Λουκά Μ. |
Θεωρία Πληροφορίας και Κωδίκων 6ο - ΕΥΜ Β Καλουπτσίδης Ν. |
|||
13:00-14:00 | Ανάλυση I 2ο - ΥΜ Δοδός Π. |
Τεχνολογία Λογισμικού 8ο - ΠΜ Α Β3 Σαΐδης Κ. |
Ηλεκτρονική 6ο - ΕΥΜ Β Συβρίδης Δ. |
Παράλληλοι Αλγόριθμοι 8ο - ΠΜ Α Ε1 - ΠΜΣ 1 Τζαφέρης Φ. |
Μαθηματικά Πληροφορικής 6ο - ΕΥΜ Α Κολλιόπουλος Σ. |
|||
14:00-15:00 | Ανάλυση I 2ο - ΥΜ Δοδός Π. |
Τεχνολογία Λογισμικού 8ο - ΠΜ Α Β3 Σαΐδης Κ. |
Ηλεκτρονική 6ο - ΕΥΜ Β Συβρίδης Δ. |
Παράλληλοι Αλγόριθμοι 8ο - ΠΜ Α Ε1 - ΠΜΣ 1 Τζαφέρης Φ. |
Μαθηματικά Πληροφορικής 6ο - ΕΥΜ Α Κολλιόπουλος Σ. |
|||
15:00-16:00 | Δομές Δεδομένων και Τεχνικές Προγραμματισμού (Τμήμα περιττών Α.Μ.) 2ο - ΥΜ Κουμπαράκης Μ. |
Τεχνολογία Λογισμικού 8ο - ΠΜ Α Β3 Σαΐδης Κ. |
Εργαστήριο Ηλεκτρονικής 6ο - ΠΜ Β Β4 Ε5 Ματακιάς Σ. |
Τεχνολογίες Εφαρμογών Διαδικτύου 6ο - ΠΜ ΑΒ Β3 Ε5 Χαμόδρακας Ι. |
||||
16:00-17:00 | Δομές Δεδομένων και Τεχνικές Προγραμματισμού (Τμήμα περιττών Α.Μ.) 2ο - ΥΜ Κουμπαράκης Μ. |
Θεωρία Αριθμών 6ο - ΠΜ Α Ε1 Ράπτης Ε. |
Τεχνολογίες Εφαρμογών Διαδικτύου 6ο - ΠΜ ΑΒ Β3 Ε5 Χαμόδρακας Ι. |
|||||
17:00-18:00 | Θεωρία Αριθμών 6ο - ΠΜ Α Ε1 Ράπτης Ε. |
|||||||
18:00-19:00 | ||||||||
19:00-20:00 | ||||||||
20:00-21:00 |
Πέμπτη | ||||||||
Ώρα / Αίθουσα | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) 4ο - ΥΜ Γουνόπουλος Δ. |
Θεωρία Υπολογισμού 6ο - ΕΥΜ Α Ροντογιάννης Π. |
Ανάπτυξη Υλικού-Λογισμικού για Ενσωματωμένα Συστήματα 8ο - PR Μανωλάκος Η. |
Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα (Τμήμα φροντιστηρίου ΑΜmod4=3) 4ο - ΥΜ Λουκά Μ. |
||||
10:00-11:00 | Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) 4ο - ΥΜ Γουνόπουλος Δ. |
Θεωρία Υπολογισμού 6ο - ΕΥΜ Α Ροντογιάννης Π. |
Ανάπτυξη Υλικού-Λογισμικού για Ενσωματωμένα Συστήματα 8ο - PR Μανωλάκος Η. |
Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα (Τμήμα φροντιστηρίου ΑΜmod4=3) 4ο - ΥΜ Λουκά Μ. |
||||
11:00-12:00 | Συστήματα Επικοινωνιών 4ο - ΥΜ Μαθιόπουλος Π. |
Τεχνικές Εξόρυξης Δεδομένων 6ο - ΠΜ ΑΒ Β2 Ε36 Γουνόπουλος Δ. |
Δομές Δεδομένων και Τεχνικές Προγραμματισμού (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) 2ο - ΥΜ Κοτρώνης Ι. |
Θεωρία Πληροφορίας και Κωδίκων 6ο - ΕΥΜ Β Καλουπτσίδης Ν. |
Ανάπτυξη Υλικού-Λογισμικού για Ενσωματωμένα Συστήματα 8ο - PR Μανωλάκος Η. |
|||
12:00-13:00 | Συστήματα Επικοινωνιών 4ο - ΥΜ Μαθιόπουλος Π. |
Τεχνικές Εξόρυξης Δεδομένων 6ο - ΠΜ ΑΒ Β2 Ε36 Γουνόπουλος Δ. |
Δομές Δεδομένων και Τεχνικές Προγραμματισμού (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) 2ο - ΥΜ Κοτρώνης Ι. |
Θεωρία Πληροφορίας και Κωδίκων 6ο - ΕΥΜ Β Καλουπτσίδης Ν. |
||||
13:00-14:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική 2ο - ΥΜ Συβρίδης Δ. Βαρουτάς Δ. |
Θεωρία Αριθμών 6ο - ΠΜ Α Ε1 Ράπτης Ε. |
Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων (Τμήμα περιττών Α.Μ.) 4ο - ΥΜ Ρούσσου Μ. |
Σημασιολογία Γλωσσών Προγραμματισμού ΠΜΣ 1 - ΑΛΜΑ - ΠΠΣ 8ο ΠΜ Α Ε1 Ροντογιάννης Π. |
Ανάλυση/Σχεδίαση Συστημάτων Λογισμικού 6ο - ΠΜ Α Β3 Τσαλγατίδου Α. |
|||
14:00-15:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική 2ο - ΥΜ Συβρίδης Δ. Βαρουτάς Δ. |
Θεωρία Αριθμών 6ο - ΠΜ Α Ε1 Ράπτης Ε. |
Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων (Τμήμα περιττών Α.Μ.) 4ο - ΥΜ Ρούσσου Μ. |
Σημασιολογία Γλωσσών Προγραμματισμού ΠΜΣ 1 - ΑΛΜΑ - ΠΠΣ 8ο ΠΜ Α Ε1 Ροντογιάννης Π. |
Ανάλυση/Σχεδίαση Συστημάτων Λογισμικού 6ο - ΠΜ Α Β3 Τσαλγατίδου Α. |
|||
15:00-16:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική 2ο - ΥΜ Συβρίδης Δ. Βαρουτάς Δ. |
Ασύρματα Δίκτυα Αισθητήρων 6ο - ΠΜ Β Β45 Χατζηευθυμιάδης Ε. |
Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα (Τμήμα περιττών Α.Μ.) 4ο - ΥΜ Μισυρλής Ν. |
Υπολογιστική Γεωμετρία 8ο - ΠΜ Α Β1 Ε2 - ΠΜΣ 1 - ΑΛΜΑ Εμίρης Ι. |
Επιστημονικοί Υπολογισμοί 6ο - ΠΜ Α Β1 Ε6 Τζαφέρης Φ. |
|||
16:00-17:00 | Ασύρματα Δίκτυα Αισθητήρων 6ο - ΠΜ Β Β45 Χατζηευθυμιάδης Ε. |
Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα (Τμήμα περιττών Α.Μ.) 4ο - ΥΜ Μισυρλής Ν. |
Υπολογιστική Γεωμετρία 8ο - ΠΜ Α Β1 Ε2 - ΠΜΣ 1 - ΑΛΜΑ Εμίρης Ι. |
Επιστημονικοί Υπολογισμοί 6ο - ΠΜ Α Β1 Ε6 Τζαφέρης Φ. |
||||
17:00-18:00 | Ασφάλεια Υπολογιστικών Συστημάτων ΠΜΣ 3/4/7 - ΠΠΣ 8ο ΠΜ ΑΒ Β3 Ε5 Μητρόπουλος Δ. |
Φωτονική 8ο - ΠΜ Β Ε45 - ΜΗ Μεσσαριτάκης Χ. |
Τεχνολογίες Εφαρμογών Διαδικτύου 6ο - ΠΜ ΑΒ Β3 Ε5 Χαμόδρακας Ι. |
|||||
18:00-19:00 | Ασφάλεια Υπολογιστικών Συστημάτων ΠΜΣ 3/4/7 - ΠΠΣ 8ο ΠΜ ΑΒ Β3 Ε5 Μητρόπουλος Δ. |
Φωτονική 8ο - ΠΜ Β Ε45 - ΜΗ Μεσσαριτάκης Χ. |
Τεχνολογίες Εφαρμογών Διαδικτύου 6ο - ΠΜ ΑΒ Β3 Ε5 Χαμόδρακας Ι. |
|||||
19:00-20:00 | Ασφάλεια Υπολογιστικών Συστημάτων ΠΜΣ 3/4/7 - ΠΠΣ 8ο ΠΜ ΑΒ Β3 Ε5 Μητρόπουλος Δ. |
Φωτονική 8ο - ΠΜ Β Ε45 - ΜΗ Μεσσαριτάκης Χ. |
||||||
20:00-21:00 | Ασφάλεια Υπολογιστικών Συστημάτων ΠΜΣ 3/4/7 - ΠΠΣ 8ο ΠΜ ΑΒ Β3 Ε5 Μητρόπουλος Δ. |
Παρασκευή | ||||||||
Ώρα / Αίθουσα | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Επεξεργασία Στοχαστικών Σημάτων 6ο - ΠΜ Β Β56 Καραμπογιάς Σ. |
|||||||
10:00-11:00 | Επεξεργασία Στοχαστικών Σημάτων 6ο - ΠΜ Β Β56 Καραμπογιάς Σ. |
|||||||
11:00-12:00 | Συστήματα Επικοινωνιών 4ο - ΥΜ Μαθιόπουλος Π. |
Επιστημονικοί Υπολογισμοί 6ο - ΠΜ Α Β1 Ε6 Τζαφέρης Φ. |
Αναγνώριση Προτύπων - Μηχανική Μάθηση 6ο - ΠΜ ΑΒ Β26 Θεοδωρίδης Σ. |
Διοίκηση Έργων και Τεχνικές Παρουσίασης και Συγγραφής Επιστημονικών Εκθέσεων 8ο - ΓΠ Φιλοκύπρου Γ. Τολίδης Ι. |
||||
12:00-13:00 | Συστήματα Επικοινωνιών 4ο - ΥΜ Μαθιόπουλος Π. |
Επιστημονικοί Υπολογισμοί 6ο - ΠΜ Α Β1 Ε6 Τζαφέρης Φ. |
Αναγνώριση Προτύπων - Μηχανική Μάθηση 6ο - ΠΜ ΑΒ Β26 Θεοδωρίδης Σ. |
Διοίκηση Έργων και Τεχνικές Παρουσίασης και Συγγραφής Επιστημονικών Εκθέσεων 8ο - ΓΠ Φιλοκύπρου Γ. Τολίδης Ι. |
||||
13:00-14:00 | Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) 4ο - ΥΜ Ζησιμόπουλος Β. |
Διαχείριση Δικτύων 6ο - ΕΥΜ Β - ΡΗ Αλωνιστιώτη Α. |
Καινοτομία και Επιχειρηματικότητα 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε123456 Τολίδης Ι. |
|||||
14:00-15:00 | Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα (Τμήμα αρτίων Α.Μ.) 4ο - ΥΜ Ζησιμόπουλος Β. |
Διαχείριση Δικτύων 6ο - ΕΥΜ Β - ΡΗ Αλωνιστιώτη Α. |
Καινοτομία και Επιχειρηματικότητα 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε123456 Τολίδης Ι. |
|||||
15:00-16:00 | Δίκτυα Επικοινωνιών I 4ο - ΥΜ Αλωνιστιώτη Α. Βάιος Α. |
Καινοτομία και Επιχειρηματικότητα 8ο - ΠΜ ΑΒ Ε123456 Τολίδης Ι. |
||||||
16:00-17:00 | Δίκτυα Επικοινωνιών I 4ο - ΥΜ Αλωνιστιώτη Α. Βάιος Α. |
|||||||
17:00-18:00 | ||||||||
18:00-19:00 | ||||||||
19:00-20:00 | ||||||||
20:00-21:00 |