Δευτέρα | |||||||||
Ώρα/Αίθ. | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | Ε | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική (Φ) 2ο Πίνο |
Θεωρία Υπολογισμού 6ο Ροντογιάννης |
Σχολική Τάξη & Μικροδιδασκαλία 8ο Γόγουλου |
Ασύρματες Ζεύξεις 8ο Πασσάς |
|||||
10:00-11:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική (Φ) 2ο Πίνο |
Θεωρία Υπολογισμού 6ο Ροντογιάννης |
Σχολική Τάξη & Μικροδιδασκαλία 8ο Γόγουλου |
Ασύρματες Ζεύξεις 8ο Πασσάς |
|||||
11:00-12:00 | Ανάλυση I 2ο Δοδός |
Υπολογιστική Γεωμετρία 8ο Καρασούλου |
Τεχνολογίες Εφαρμογών Διαδικτύου 6ο Χαμόδρακας |
||||||
12:00-13:00 | Ανάλυση I 2ο Δοδός |
Υπολογιστική Γεωμετρία 8ο Καρασούλου |
Τεχνολογίες Εφαρμογών Διαδικτύου 6ο Χαμόδρακας |
||||||
13:00-14:00 | Αρχιτεκτονική Υπολογιστών I 2ο Γκιζόπουλος |
Προγραμματισμός Συστήματος (άρτιοι ΑΜ) 6ο Ντούλας |
Προγραμματισμός Συστήματος (περιττοί ΑΜ) 6ο Ρουσσοπούλου |
Σημασιολογία Γλωσσών Προγραμματισμού 8ο - Μ145 Ροντογιάννης |
|||||
14:00-15:00 | Αρχιτεκτονική Υπολογιστών I 2ο Γκιζόπουλος |
Προγραμματισμός Συστήματος (άρτιοι ΑΜ) 6ο Ντούλας |
Προγραμματισμός Συστήματος (περιττοί ΑΜ) 6ο Ρουσσοπούλου |
Σημασιολογία Γλωσσών Προγραμματισμού 8ο - Μ145 Ροντογιάννης |
|||||
15:00-16:00 | Δομές Δεδομένων και Τεχνικές Προγραμματισμού (περιττοί ΑΜ) 2ο Χατζηκοκολάκης |
Μεταγλωττιστές 6ο Σμαραγδάκης |
Δομές Δεδομένων και Τεχνικές Προγραμματισμού (άρτιοι ΑΜ) 2ο Κουμπαράκης |
Κυματοδηγοί, Γραμμές Μεταφοράς και Οπτικές Ίνες 8ο Τσίπουρας |
Ασύρματα Δίκτυα Αισθητήρων 6ο Χατζηευθυμιάδης |
||||
16:00-17:00 | Δομές Δεδομένων και Τεχνικές Προγραμματισμού (περιττοί ΑΜ) 2ο Χατζηκοκολάκης |
Μεταγλωττιστές 6ο Σμαραγδάκης |
Δομές Δεδομένων και Τεχνικές Προγραμματισμού (άρτιοι ΑΜ) 2ο Κουμπαράκης |
Κυματοδηγοί, Γραμμές Μεταφοράς και Οπτικές Ίνες 8ο Τσίπουρας |
Φωτονική 8ο Νίκας |
Ασύρματα Δίκτυα Αισθητήρων 6ο Χατζηευθυμιάδης |
|||
17:00-18:00 | Κυματοδηγοί, Γραμμές Μεταφοράς και Οπτικές Ίνες 8ο Τσίπουρας |
Φωτονική 8ο Νίκας |
Θεωρία Πληροφορίας και Κωδίκων 6ο Παναγάκης |
||||||
18:00-19:00 | Φωτονική 8ο Νίκας |
Θεωρία Πληροφορίας και Κωδίκων 6ο Παναγάκης |
|||||||
19:00-20:00 | |||||||||
20:00-21:00 | |||||||||
Τρίτη | |||||||||
Ώρα/Αίθ. | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | Ε | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων (άρτιοι ΑΜ) 4ο Γουνόπουλος |
Αλγόριθμοι & Πολυπλοκότητα (Φροντ. Αμmod4=1) 4ο Λουκά |
Μαθηματικά Πληροφορικής 6ο Κολλιόπουλος |
||||||
10:00-11:00 | Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων (άρτιοι ΑΜ) 4ο Γουνόπουλος |
Επεξεργασία Εικόνας 8ο Πολυχρονόπουλος |
Αλγόριθμοι & Πολυπλοκότητα (Φροντ. Αμmod4=1) 4ο Λουκά |
Μαθηματικά Πληροφορικής 6ο Κολλιόπουλος |
|||||
11:00-12:00 | Ανάλυση I 2ο Δοδός |
Προγραμματισμός Συστήματος (άρτιοι ΑΜ) 6ο Ντούλας |
Προγραμματισμός Συστήματος (περιττοί ΑΜ) 6ο Ρουσσοπούλου |
Επεξεργασία Εικόνας 8ο Πολυχρονόπουλος |
Αλγόριθμοι & Πολυπλοκότητα (Φροντ. ΑΜmod4=3) 4ο Λουκά |
Αλγόριθμοι & Πολυπλοκότητα (Φροντ. Αμmod4=0) 4ο Φουρτουνέλλη |
|||
12:00-13:00 | Ανάλυση I 2ο Δοδός |
Προγραμματισμός Συστήματος (άρτιοι ΑΜ) 6ο Ντούλας |
Προγραμματισμός Συστήματος (περιττοί ΑΜ) 6ο Ρουσσοπούλου |
Επεξεργασία Εικόνας 8ο Πολυχρονόπουλος |
Αλγόριθμοι & Πολυπλοκότητα (Φροντ. ΑΜmod4=3) 4ο Λουκά |
Αλγόριθμοι & Πολυπλοκότητα (Φροντ. Αμmod4=0) 4ο Φουρτουνέλλη |
|||
13:00-14:00 | Αρχιτεκτονική Υπολογιστών I 2ο Γκιζόπουλος |
Ηλεκτρονική 6ο Συβρίδης |
Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων (περιττοί ΑΜ) 4ο Ρούσσου |
Επεξεργασία Ομιλίας και Φυσικής Γλώσσας 8ο Κουρουπέτρογλου |
Θεωρία Γραφημάτων 8ο Κολλιόπουλος |
Λογικός Προγραμματισμός 6ο Σταματόπουλος, Καράλη |
Αλγόριθμοι & Πολυπλοκότητα (Φροντ. ΑΜmod4=2) 4ο Φουρτουνέλλη |
||
14:00-15:00 | Αρχιτεκτονική Υπολογιστών I 2ο Γκιζόπουλος |
Ηλεκτρονική 6ο Συβρίδης |
Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων (περιττοί ΑΜ) 4ο Ρούσσου |
Επεξεργασία Ομιλίας και Φυσικής Γλώσσας 8ο Κουρουπέτρογλου |
Θεωρία Γραφημάτων 8ο Κολλιόπουλος |
Λογικός Προγραμματισμός 6ο Σταματόπουλος, Καράλη |
Αλγόριθμοι & Πολυπλοκότητα (Φροντ. ΑΜmod4=2) 4ο Φουρτουνέλλη |
||
15:00-16:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική 2ο Βαρουτάς, Τσίπουρας |
Μεταγλωττιστές 6ο Σμαραγδάκης |
Διαχείριση Δικτύων 6ο Αλωνιστιώτη |
Επεξεργασία Ομιλίας και Φυσικής Γλώσσας 8ο Κουρουπέτρογλου |
Ιστορία της Πληροφορικής και των Τηλεπικοινωνιών 8ο Τύμπας |
||||
16:00-17:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική 2ο Βαρουτάς, Τσίπουρας |
Μεταγλωττιστές 6ο Σμαραγδάκης |
Διαχείριση Δικτύων 6ο Αλωνιστιώτη |
Ιστορία της Πληροφορικής και των Τηλεπικοινωνιών 8ο Τύμπας |
|||||
17:00-18:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική 2ο Βαρουτάς, Τσίπουρας |
Μικροοικονομική Ανάλυση 8ο Κατσιάνης, Αθανασίου |
Ιστορία της Πληροφορικής και των Τηλεπικοινωνιών 8ο Τύμπας |
||||||
18:00-19:00 | Μικροοικονομική Ανάλυση 8ο Κατσιάνης, Αθανασίου |
||||||||
19:00-20:00 | Μικροοικονομική Ανάλυση 8ο Κατσιάνης, Αθανασίου |
||||||||
20:00-21:00 | |||||||||
Τετάρτη | |||||||||
Ώρα/Αίθ. | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | Ε | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική (Φ) 2ο Πίνο |
Τεχνικές Εξόρυξης Δεδομένων 6ο Γουνόπουλος |
Θεωρία Γραφημάτων 8ο Κολλιόπουλος |
Ασύρματες Ζεύξεις 8ο Πασσάς |
|||||
10:00-11:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική (Φ) 2ο Πίνο |
Τεχνικές Εξόρυξης Δεδομένων 6ο Γουνόπουλος |
Θεωρία Γραφημάτων 8ο Κολλιόπουλος |
Ασύρματες Ζεύξεις 8ο Πασσάς |
|||||
11:00-12:00 | Αλγόριθμοι & Πολυπλοκότητα (άρτιοι ΑΜ) 4ο Εμίρης |
Αλγόριθμοι & Πολυπλοκότητα (περιττοί ΑΜ) 4ο Αχλιόπτας |
Προστασία και Ασφάλεια Υπολογιστικών Συστημάτων 8ο - Μ108 Χατζηκοκολάκης |
Παράλληλοι Αλγόριθμοι 8ο - Μ128 Λουκά |
Επιστημονικοί Υπολογισμοί 6ο Τζαφέρης |
||||
12:00-13:00 | Αλγόριθμοι & Πολυπλοκότητα (άρτιοι ΑΜ) 4ο Εμίρης |
Αλγόριθμοι & Πολυπλοκότητα (περιττοί ΑΜ) 4ο Αχλιόπτας |
Προστασία και Ασφάλεια Υπολογιστικών Συστημάτων 8ο - Μ108 Χατζηκοκολάκης |
Παράλληλοι Αλγόριθμοι 8ο - Μ128 Λουκά |
Επιστημονικοί Υπολογισμοί 6ο Τζαφέρης |
||||
13:00-14:00 | Ανάλυση I (Φ) 2ο Λουκά |
Ηλεκτρονική 6ο Συβρίδης |
Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων (περιττοί ΑΜ) 4ο Ρούσσου |
Παράλληλοι Αλγόριθμοι 8ο - Μ128 Τζαφέρης |
Τεχνολογία Λογισμικού 8ο Σαΐδης |
Μαθηματικά Πληροφορικής 6ο Κολλιόπουλος |
|||
14:00-15:00 | Ανάλυση I (Φ) 2ο Λουκά |
Ηλεκτρονική 6ο Συβρίδης |
Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων (περιττοί ΑΜ) 4ο Ρούσσου |
Παράλληλοι Αλγόριθμοι 8ο - Μ128 Τζαφέρης |
Τεχνολογία Λογισμικού 8ο Σαΐδης |
Μαθηματικά Πληροφορικής 6ο Κολλιόπουλος |
|||
15:00-16:00 | Δομές Δεδομένων και Τεχνικές Προγραμματισμού (περιττοί ΑΜ) 2ο Χατζηκοκολάκης |
Εργαστήριο Ηλεκτρονικής 6ο Νίκας |
Δομές Δεδομένων και Τεχνικές Προγραμματισμού (άρτιοι ΑΜ) 2ο Κουμπαράκης |
Θεωρία Αριθμών 6ο Ράπτης |
Τεχνολογία Λογισμικού 8ο Σαΐδης |
||||
16:00-17:00 | Δομές Δεδομένων και Τεχνικές Προγραμματισμού (περιττοί ΑΜ) 2ο Χατζηκοκολάκης |
Δομές Δεδομένων και Τεχνικές Προγραμματισμού (άρτιοι ΑΜ) 2ο Κουμπαράκης |
Θεωρία Αριθμών 6ο Ράπτης |
||||||
17:00-18:00 | Αναγνώριση Προτύπων - Μηχανική Μάθηση 6ο - Μ124 - Μ811 Παναγάκης |
||||||||
18:00-19:00 | Αναγνώριση Προτύπων - Μηχανική Μάθηση 6ο - Μ124 - Μ811 Παναγάκης |
||||||||
19:00-20:00 | Αναγνώριση Προτύπων - Μηχανική Μάθηση 6ο - Μ124 - Μ811 Παναγάκης |
||||||||
20:00-21:00 | |||||||||
Πέμπτη | |||||||||
Ώρα/Αίθ. | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | Ε | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων (άρτιοι ΑΜ) 4ο Γουνόπουλος |
Θεωρία Υπολογισμού 6ο Ροντογιάννης |
Ανάπτυξη Υλικού-Λογισμικού για Ενσωματωμένα Συστήματα 8ο Μανωλάκος |
Ασύρματα Δίκτυα Αισθητήρων 6ο Χατζηευθυμιάδης |
|||||
10:00-11:00 | Σχεδίαση και Χρήση Βάσεων Δεδομένων (άρτιοι ΑΜ) 4ο Γουνόπουλος |
Θεωρία Υπολογισμού 6ο Ροντογιάννης |
Ανάπτυξη Υλικού-Λογισμικού για Ενσωματωμένα Συστήματα 8ο Μανωλάκος |
Ασύρματα Δίκτυα Αισθητήρων 6ο Χατζηευθυμιάδης |
|||||
11:00-12:00 | Συστήματα Επικοινωνιών 4ο Μαθιόπουλος |
Τεχνικές Εξόρυξης Δεδομένων 6ο Γουνόπουλος |
Επεξεργασία Στοχαστικών Σημάτων 6ο Αλεξανδρόπουλος |
Ανάπτυξη Υλικού-Λογισμικού για Ενσωματωμένα Συστήματα 8ο Μανωλάκος |
Μουσική Πληροφορική 8ο Πολυχρονόπουλος |
Επιστημονικοί Υπολογισμοί 6ο Τζαφέρης |
|||
12:00-13:00 | Συστήματα Επικοινωνιών 4ο Μαθιόπουλος |
Τεχνικές Εξόρυξης Δεδομένων 6ο Γουνόπουλος |
Επεξεργασία Στοχαστικών Σημάτων 6ο Αλεξανδρόπουλος |
Σημασιολογία Γλωσσών Προγραμματισμού 8ο - Μ145 Ροντογιάννης |
Μουσική Πληροφορική 8ο Πολυχρονόπουλος |
Επιστημονικοί Υπολογισμοί 6ο Τζαφέρης |
|||
13:00-14:00 | Δίκτυα Επικοινωνιών I 4ο Σταυρακάκης, Βάιος |
Σημασιολογία Γλωσσών Προγραμματισμού 8ο - Μ145 Ροντογιάννης |
Μουσική Πληροφορική 8ο Πολυχρονόπουλος |
Λογικός Προγραμματισμός 6ο Σταματόπουλος, Καράλη |
|||||
14:00-15:00 | Δίκτυα Επικοινωνιών I 4ο Σταυρακάκης, Βάιος |
Λογικός Προγραμματισμός 6ο Σταματόπουλος, Καράλη |
|||||||
15:00-16:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική 2ο Βαρουτάς, Τσίπουρας |
Θεωρία Αριθμών 6ο Ράπτης |
|||||||
16:00-17:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική 2ο Βαρουτάς, Τσίπουρας |
Θεωρία Αριθμών 6ο Ράπτης |
Κρυπτογραφία (Φ) 8ο - Μ122 Κιαγιάς |
||||||
17:00-18:00 | Ηλεκτρομαγνητισμός, Οπτική, Σύγχρονη Φυσική 2ο Βαρουτάς, Τσίπουρας |
Σχεδίαση Ψηφιακών Συστημάτων - VHDL 5ο - Μ137 - Μ806 Πασχάλης |
Προστασία και Ασφάλεια Υπολογιστικών Συστημάτων 8ο - Μ108 Χατζηκοκολάκης |
Τεχνολογίες Εφαρμογών Διαδικτύου 6ο Χαμόδρακας |
|||||
18:00-19:00 | Σχεδίαση Ψηφιακών Συστημάτων - VHDL 5ο - Μ137 - Μ806 Πασχάλης |
Προστασία και Ασφάλεια Υπολογιστικών Συστημάτων 8ο - Μ108 Χατζηκοκολάκης |
Τεχνολογίες Εφαρμογών Διαδικτύου 6ο Χαμόδρακας |
||||||
19:00-20:00 | Σχεδίαση Ψηφιακών Συστημάτων - VHDL 5ο - Μ137 - Μ806 Πασχάλης |
||||||||
20:00-21:00 | |||||||||
Παρασκευή | |||||||||
Ώρα / Αίθουσα |
Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | Ε | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Αλγόριθμοι & Πολυπλοκότητα (άρτιοι ΑΜ) 4ο Εμίρης |
Αλγόριθμοι & Πολυπλοκότητα (περιττοί ΑΜ) 4ο Αχλιόπτας |
Ανάλυση/Σχεδίαση Συστημάτων Λογισμικού 6ο Σαΐδης |
||||||
10:00-11:00 | Αλγόριθμοι & Πολυπλοκότητα (άρτιοι ΑΜ) 4ο Εμίρης |
Αλγόριθμοι & Πολυπλοκότητα (περιττοί ΑΜ) 4ο Αχλιόπτας |
Ανάλυση/Σχεδίαση Συστημάτων Λογισμικού 6ο Σαΐδης |
||||||
11:00-12:00 | Συστήματα Επικοινωνιών 4ο Μαθιόπουλος |
Διοίκηση Έργων και Τεχνικές Παρουσίασης και Συγγραφής Επιστημονικών Εκθέσεων 8ο Τολίδης |
Επεξεργασία Στοχαστικών Σημάτων 6ο Αλεξανδρόπουλος |
Υπολογιστική Γεωμετρία 8ο Καρασούλου |
Ανάλυση/Σχεδίαση Συστημάτων Λογισμικού 6ο Σαΐδης |
||||
12:00-13:00 | Συστήματα Επικοινωνιών 4ο Μαθιόπουλος |
Διοίκηση Έργων και Τεχνικές Παρουσίασης και Συγγραφής Επιστημονικών Εκθέσεων 8ο Τολίδης |
Επεξεργασία Στοχαστικών Σημάτων 6ο Αλεξανδρόπουλος |
Υπολογιστική Γεωμετρία 8ο Καρασούλου |
Ανάλυση/Σχεδίαση Συστημάτων Λογισμικού 6ο Σαΐδης |
||||
13:00-14:00 | Δίκτυα Επικοινωνιών I 4ο Σταυρακάκης, Βάιος |
Καινοτομία και Επιχειρηματικότητα 8ο Τολίδης |
Διαχείριση Δικτύων 6ο Αλωνιστιώτη |
Κρυπτογραφία 8ο - Μ122 Κιαγιάς |
Μαθηματικά Πληροφορικής (Φ) 6ο Φουρτουνέλλη |
||||
14:00-15:00 | Δίκτυα Επικοινωνιών I 4ο Σταυρακάκης, Βάιος |
Καινοτομία και Επιχειρηματικότητα 8ο Τολίδης |
Διαχείριση Δικτύων 6ο Αλωνιστιώτη |
Κρυπτογραφία 8ο - Μ122 Κιαγιάς |
|||||
15:00-16:00 | Καινοτομία και Επιχειρηματικότητα 8ο Τολίδης |
Κρυπτογραφία 8ο - Μ122 Κιαγιάς |
Θεωρία Πληροφορίας και Κωδίκων 6ο Παναγάκης |
||||||
16:00-17:00 | Θεωρία Πληροφορίας και Κωδίκων 6ο Παναγάκης |
||||||||
17:00-18:00 | |||||||||
18:00-19:00 | |||||||||
19:00-20:00 | |||||||||
20:00-21:00 |